mswindows.org cheap office-professional-plus-2016 key parajumpers sale www.troilus.es anneshealinghands.nl canada goose jas parajumpers outlet

O víkendu jsme se setkali se známými, se kterými jezdíme už několik let na dovolené, a tak mě napadlo napsat, jak se mi líbila loňská dovolené ve Fiole u Mohelna. Pokud se vám to nechce číst celé, tak dovolená byla jedním slovem úžasná.

Číst více »

Poslední dobou se do módy dostaly nepokoje všeho druhu. Bouří se studenti vysokých škol, zaměstnanci a v posledních dnech se ke mně dostaly i informace o údajně celorepublikových akcí proti vládě a prezidentovi. Já se těchto akcí nezúčastním…

Číst více »

Dnešní společnost je plná mýtů, které nám brání, abychom byli dlouhodobě šťastní. Je ale jen na nás, jestli tyto mýty akceptujeme. Na semináři Život ve vlnách jsem o některých mýtech mluvil. Zde jsem o nich napsal nejen pro ty, kteří nikdy na seminář nepřijdou.

Číst více »

Dnes u našeho bytu zazvonila paní a když si ověřila, že elektřinu nám dodává EON, nabídla mi 10% slevu. Podmínka je jen upsat se jim na 3 roky a to hned. Takže jsem poděkoval, rozloučili jsme se a já šel hledat jiného dodavatele elektřiny. Takto si totiž péči o zákazníky nepředstavuji…

Číst více »

Dnes jsem vedl svůj první celodenní seminář s názvem Život ve vlnách aneb jak žít dlouhodobě šťastný život. Splnil jsem si další sen a nejspíš půjdu spát s blaženým úsměvem na tváři. Ani si neumím představit, že by seminář mohl být lepší.

Číst více »

Článek o únorovém Astrovíkendu snad ani nemůžu začít jinak než zmínkou o dalším snu, který jsem si splnil. Přednášel jsem o tom, jak být šťastný a myslím, že většina z více než třiceti přítomných odcházela z přednášky spokojená.

Číst více »

Jedním ze základních principů fungování našeho světa je střídání protikladů – střídání světla a tmy, sucha a deště, tepla a zimy nebo radosti a smutku. A moment, když jsem si tento zákon uvědomil, pro mě byl významným posunem ke štěstí. Ke stavu, ke kterému směřuje veškeré naše konání.
Číst více »

Všechno naše konání směřuje k tomu, abychom byli šťastní. Právě kvůli štěstí si hledáme partnery, pořizujeme děti, stavíme baráky, kupujeme dárky, pracujeme na duchovním rozvoji nebo přispíváme na dobročinné účely. Existuje však opravdu jednoduchý návod na to, jak být šťastný?

Číst více »

Když se tak ohlížím za dnešním nemocným dnem, tak musím uznat, že se povedl. Zvládl jsem vrtačkou obrousit stromek, aby se vešel do stojanu, dokonce už holky na stromek daly i pár ozdob a další ozdoby čekají na pověšení v krabicích, na konferenčním stolku, na gauči a tak různě po obýváku. Číst více »

Je spousta věcí, které mi denně dělají radost, a jednu z nich dosud malinko tajné drobákování bych rád pustil do světa. Původně jsem dnes chtěl napsat článek o Google Merchant Center, se kterým jsem si hrál včera do třičtvtě na jednu v noci. Je tu ale další večer a mně se nechce psát žádná moudrá slova, takže článek bude jen tak pro radost.

Číst více »

Canada Goose Men Canada-goose Brugt Til Salg Canada Goose Jakke Herre Canada Goose Vest Sverige Billig Canada Goose Jakke Canada Goose Vest Dame Tilbud Debat Om Canada Goose Billige Canada Goose Jakker Til Damer Canada Goose Parka Herre Canada Goose Vest Herre Canada Goose Sale Canada Goose Pricerunner Canada Goose Jakke Mænd Canada Goose Dame Canada Goose Jakker Dame Canada Goose Jakke 2016 Canada Goose Jakke Sportmaster Canada Goose Trillium Parka Tilbud Canada Goose Jakke Dame Canada Goose Jakker Herre